01

Instagram

13.05.2013

Where to buy pastel goth stuff? / Gdzie kupic rzeczy w stylu pastel goth?

A few days ago I got question "where to buy pastel goth stuff?"...dunno if I can help...because I don't buy clothes online because I don't have paypal ;_;...anyway.. I will try to help c: I am interested in such things and heard about online shops that sell clothes in this style ^^
Kilka dni temu dostałam pytanie gdzie można kupić rzeczy w stylu pastel goth. Już z góry mówię, że ja tam nigdy nie kupiłam nic ponieważ nie posiadam paypala ;_; w każdym razie, znam kilka sklepów online gdzie można znaleźć coś w tym stylu c:

 Here is the list of the online shops that you can check ^^( I checked all of them and I can say that clothes are really nice and if I had more money and paypal, for sure I would buy something O; )
Tu macie listę sklepów które możecie sprawdzić ^^ ( gdybym miała więcej pieniędzy i paypala to na pewno bym coś sobie zamówiła o;)

http://www.romwe.com/
http://www.glitterhell.com/
http://www.sweetpoisoncupcake.com/
http://planetzero.bigcartel.com/
http://www.notahopeinhell.com/
http://www.raw-girlsclothing.com/
http://www.v-kei.pl/
http://evildolls.pl/
www.karmaloop.com
http://www.bodyline.co.jp/bodyline/top.html (it's known from lolita clothes, but pastel goth of course can have cute stuff/ ten sklep głównie kojarzony jest z ubraniami lolicimi, ale oczywiście pastel goth też posiada słodkie urocze rzeczy ^^)
http://www.restyle.pl/
http://rockmetalshop.pl/
http://www.demonia.co.uk/
http://tofurangers.storenvy.com/

makeup :http://www.limecrimemakeup.com/

A lot of pastel goth things ( mostly accessories) are made by people who wear it ( me, for example xP) and such people can sell own stuff ( it's often a bit expensive because it's handmade o;).
Wiele rzeczy w stylu pastel goth ( głównie akcesoria) są wykonywane przez ludzi którzy ubierają się w tym stylu  np, ja swoje akcesoria itp głównie robię sama. Niektórzy robią to hurtowo i sprzedają ale często jest to drogie ( ręczna robota w końcu xP).

I said that I don't buy online because I can't...so...where I get my clothes from?.....just shopping centres, simple shops, nothing special..just have to have lucky day to get something ^^ and as I said many times, I make my own accessories.
Wspomniałam, że nie kupuję swoich ubrań w sklepach internetowych..więc skąd? Proste...w galeriach, centrach handlowych, sieciówkach, zwykłych chińskich sklepach...czasami trzeba mieć szczęście i coś się znajdzie ^^ także...nie poddawać się i szukać :)


I hope I could help ^^/ Mam nadzieję, że mogłam pomóc jakoś ^^''

Ayu <3

4 komentarze:

 1. Dzięki za post ♥ Osobiście uwielbiam kupować rzeczy przez internet, robię to kilka razy w miesiącu. Wydawanie pieniędzy tylko w ten sposób sprawia mi przyjemność, a ta radość z otwierania paczki! ^U^ Poza tym mogę kupić rzeczy bardziej unikalne, których u nas w sklepach nie ma.

  +Jestem Ci bardzo wdzięczna za podanie drugiego sklepu-szukałam go od paru miesięcy, kiedyś go znalazłam, ale usunęłam z historii i zapomniałam adresu ._.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojej, jak się cieszę, że mogłam pomóc <33

  Wyobrażam sobie właśnie to fajne uczucie ^^ jak oglądam te ubrania na tych stronach to tyle chciałoby się kupić...ale tak mało pieniędzy ;_; za oszczędzanie się muszę wziąć xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Mówisz, ze robisz sama sobie akcesoria... Mogłabyś na blogu dodać jakies diy? c:

  OdpowiedzUsuń
 4. hai hai, oczywiście ^^ już były posty jak zrobić opaskę z kocimi uszkami i takie pieszczocho podobne coś na szyję z koronki c: ale będę dodawać więcej rzeczy c:

  OdpowiedzUsuń